GFC NIEUWSREDACTIE- Een vrouw uit Nairobi is door de politie gearresteerd voor moord en ernstige mishandeling, nadat ze een man doodstak en twee anderen verwondde en vervolgens bloed zoog uit hun open wonden.
Margaret Wambui Wangari stak volgens de politie tijdens een ruzie eerst haar vriend, het eerste slachtoffer, dood.
Twee andere mannen die probeerden de vrouw te ontwapenen werden eveneens neergestoken. De vrouw zoog daarna bloed uit de open wonden van de slachtoffers, schrijft The Sun.
Boze dorpelingen vielen de vrouw aan en stenigden haar voor aankomst van de politie.

Jennifer Atmo is hoofdredacteur bij GFC Nieuws en een echte Surinamekenner. Ze schrijft graag over lifestyle en entertainment en is daarnaast voorzitster van KIVC, een organisatie die zich inzet voor maatschappelijke thema’s.
Voor contact: jennifer@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.