GFC NIEUWSREDACTIE- Minister Kenneth Amoksi van Justitie en Politie is voor een werkbezoek in Nickerie.
Gisteravond heeft hij op het districtscommissariaat, bijgestaan door burgermoeder Senrita Gobardhan, de lokale pers te woord gestaan. De Bewindsman ging in op het doel van zijn bezoek aan ons district en zaken zijn ministerie rakende.
Vandaag zal Amoksi de dienstonderdelen van zijn ministerie in Nickerie bezoeken. Plaatsen zoals de strafinrichting Hazard, het hoofdbureau van Politie en ook de in aanbouw zijnde Gerechtsgebouw zijn enkele van de locaties welke de minister zal aandoen.

Jennifer Atmo is hoofdredacteur bij GFC Nieuws en een echte Surinamekenner. Ze schrijft graag over lifestyle en entertainment en is daarnaast voorzitster van KIVC, een organisatie die zich inzet voor maatschappelijke thema’s.
Voor contact: jennifer@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.