De Directeur van Binnenlandse Zaken (BiZa), Mohamad Eskak, en de directeur van Blu Dots Technology, Achmed Neijhorst, hebben een overeenkomst getekend voor de ontwikkeling en levering van een softwareprogramma voor de voorlopige uitslag van de verkiezingsresultaten 2025.
Dit project, dat is goedgekeurd door de Regeringsraad, wordt gefinancierd uit de ontwerpbegroting 2025 van BiZa.
Directeur Eskak benadrukte het belang van deze samenwerking: “Het ligt in de bedoeling dat uw bedrijf, conform de Terms of Reference, de applicatie zal bouwen voor de informele uitslag van de verkiezingen.”
Tijdens de ondertekening werd ook gesproken over de nauwe samenwerking tussen Blu Dots Technology N.V. en de directeur van E-Gov, die tevens voorzitter is van de interdepartementale verkiezingscommissie Informatie en Technologie (IT).
Deze samenwerking zal gericht zijn op de voortgang en oplevering van de applicatie.
Volgens Neijhorst is er al een praktische samenwerking tussen BiZa, IT en Blu Dots Technology voor digitale overheidsplatforms.
Hij voegde daaraan toe: “Met dit project wordt het nog spannender. Het moet op 25 mei perfect werken. We zijn er klaar voor en kijken uit naar een succesvolle samenwerking.”

M.P. Wong maakt deel uit van het freelance redactieteam van GFC Nieuws.
Voor contact: info@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.