Politiewoordvoerder Milton Kensmil dient klacht in tegen Marcel Oostburg

milton kensmil

Politiewoordvoerder Milton Kensmil heeft vandaag een officiële klacht ingediend bij de politie tegen Marcel Oostburg.

Kensmil stelt dat personen niet zomaar beschuldigingen kunnen uiten zonder consequenties.

De klacht volgt op uitlatingen van Oostburg tijdens een live-uitzending op Facebook, waarin hij beweerde een belastend dossier over Kensmil in bezit te hebben. Kensmil staat op de DNA-kandidatenlijst van de VHP.

Volgens Oostburg zou Kensmil zich in het verleden schuldig hebben gemaakt aan ernstige mishandeling van zijn toenmalige echtgenote, wat zou hebben geleid tot een beschermingsbevel.

Kensmil ontkent deze aantijgingen en noemt ze lasterlijk.

In een interview met LIM FM verklaarde hij dat het beschermingsbevel uit 2013 geen verband hield met mishandeling.

Hij en zijn echtgenote waren destijds uit elkaar, en een conflict ontstond toen Kensmil zijn zoon vroeg om te helpen met bouw- en graafwerkzaamheden.

Toen de jongen weigerde, zou Kensmil hebben gezegd: “Al moet je je uit het veld sleuren, maar je gaat komen.”

Zijn ex-partner beschouwde deze uitspraak kennelijk als een bedreiging en diende een klacht in, waarna het beschermingsbevel werd uitgevaardigd.

Kensmil benadrukt dat hij nooit tuchtrechtelijk of strafrechtelijk is vervolgd.

Hij is van mening dat Oostburg met deze uitspraken zijn imago probeert te schaden vanwege zijn politieke betrokkenheid bij de VHP.

Oostburg heeft via zijn Facebookpagina aangekondigd morgen met een reactie te komen.