Weggebruikers klagen massaal over diepe kuilen in belangrijke wegen

straat onder water gaten suriname weg

GFC Nieuws ontvangt de laatste tijd veel vragen en klachten over de slechte staat van belangrijke wegen in Suriname, zoals de Van ’t Hogerhuysstraat.

Veel weggebruikers ergeren zich aan de diepe en verraderlijke kuilen in het wegdek, die niet alleen schade veroorzaken aan voertuigen, maar ook gevaarlijke verkeerssituaties opleveren.

“Het is toch te triest voor woorden dat er zoveel diepe gaten in de wegen zijn en de overheid dit niet oplost. Mijn banden en onderstel van mijn auto gaan eraan.

Ik stoor mij enorm hieraan,” zegt een heer uit Paramaribo. Hij wijst erop dat de zware regenval van de afgelopen periode op diverse locaties veel schade heeft aangericht aan het asfalt.

Volgens andere weggebruikers wordt de situatie alleen maar erger omdat de gaten niet tijdig worden gerepareerd.

“Sommige kuilen zijn zo diep dat ze een gevaar vormen, vooral ’s avonds wanneer ze moeilijk zichtbaar zijn. Waarom wordt er niet ingegrepen?” vraagt een automobilist zich af.

Niet alleen autobestuurders, maar ook motorrijders en fietsers voelen zich onveilig op de slechte wegen. “Ik moet constant zigzaggen om de gaten te ontwijken. Dit zorgt voor gevaarlijke situaties in het verkeer,” zegt een motorrijder.

Tot nu toe is er weinig officiële communicatie vanuit de overheid over een structurele oplossing voor de verslechterde wegen.

Veel gedupeerden hopen op snelle actie, vooral omdat het probleem al langere tijd speelt. GFC Nieuws blijft de ontwikkelingen volgen.