Mensen vergeten, maar internet niet!

Openbaar ministerie

Voor de komende tijd is het belangrijk om onze ogen en oren wijd open te houden. Het is ook zeker nodig om zelf op onderzoek uit te gaan naar de trackrecord van de politici in de oude en nieuwe politieke partijen die meedoen aan de verkiezingen over pak weg drie maanden.

Via het internet is veel relevante informatie over hen te achterhalen in o.a. gepubliceerde artikelen, interviews en YouTube-video’s. En maak daarna de balans voor jezelf op om straks een weloverwogen keuze te maken in het stemhokje.

Kies wat goed is voor je eigen ontwikkeling en verdere opbouw voor een goed leven, dat vanzelfsprekend ook geldt voor al je mede Surinamers. Kies voor behoud van onze mooie uitgestrekte en ongerepte natuur.
Bedenk dat door jouw stemkeuze je zeker weet dat Suriname vanaf 26 mei 2025 voor altijd op nummer één staat qua het uit te voeren beleid.

Persoonlijk sta ik altijd voor recht voor één, recht voor allen. Klassenjustitie is voor mij uit den boze. OM, het zou u sieren om het lik op stuk beleid dat u op de straatrover toepast, vooral ook te laten gelden voor de witteboordencriminelen. De rechtgeaarde en weldenkende Surinamers zijn heel goed in staat om in te zien dat er in veel overduidelijke zaken, die het daglicht niet kunnen velen, door u als de geblinddoekte vrouwe Justitia niet voortvarend opgetreden wordt.

Heb je als politicus geen schone vingers, doe dan vooral geen moeite om witte voetjes te maken bij de samenleving via de media, want de Surinamers zijn niet op hun achterhoofd gevallen. Neem hen nou eens en voor altijd serieus! Houd een keer op met de hele tijd toneelspelen en gooi die maskers af!

Wie boter op z’n hoofd heeft, moet de laatste zijn om vinger te wijzen naar de ander, want het werkt bijna op ieders lachspieren. Maar in feite valt er niets te lachen, is het heel ernstig waarmee de Surinaamse samenleving dagelijks te maken heeft en wekt het behoorlijke irritatie op bij velen.

Het mag toch níet en nóóit zo zijn dat misdaden tegen de samenleving verjaren, omdat er heel bewust jaar in jaar uit de andere kant is opgekeken?

Een land goed en adequaat besturen kan alleen met personen met een schone lei waarvan het hart het allereerst uitgaat naar daadwerkelijke vooruitgang van land en volk.

De feiten liggen daar in een jarenlang schandalig deel van de Surinaamse geschiedenis, waarin duidelijk naar voren komt dat Suriname totaal niet gebaat is met bestuurders die maar zelf niet kunnen bedenken en inzien dat ze hun vingers niet moeten branden aan staatsgelden.

Deze witteboordencriminelen die zitting hadden en hebben in de regering, hadden het toegewezen ambt ook nóóit mogen aanvaarden en zeer zeker niet de belofte tegenover God moeten afleggen. Weten ze wel wat die belofte tegenover hun Maker inhoudt? Ik kan concluderen dat deze van de staat stelende Surinamers in het landsbestuur gezag voor Hem ontberen! Hun enige en belangrijke doel was en is zelfverrijking en hun innercircle flink mee laten genieten van een zorgeloos leven.

Het belang van de samenleving stond en staat nog steeds helemaal onderaan de lijst genoteerd, terwijl ambtsdragers allemaal de verplichting hebben er alles aan te moeten doen om een maatschappij te creëren waarin álle Surinamers de mogelijkheid hebben vooruit te komen en op een eerlijke en zuivere wijze grote hoogtes te bereiken in de eigen ontwikkeling. Deze geschiedenis van niet gaan voor het algemene belang maar schandalige zelfverrijking blijft zich voortzetten, terwijl het overgrote deel van het volk daardoor onnodig gebukt door het leven gaat. Een hele sari tori.

Surinamers, de tijd is aangebroken om lef te tonen en heel bewust en weloverwogen de strijd aan te gaan voor een volledige ommekeer in het maar voortslepende en verwerpelijke corrupte beleid dat vanaf 1975 tot op heden gevoerd is. Op 25 mei a.s. is er na de vijf meest moeizame jaren weer die ene kans om als multicultureel volk één vuist te maken tegen zoveel onrecht jullie aangedaan.

De absolute macht ligt op die ene verkiezingsdag bij jullie om ervoor te zorgen dat in het vervolg de besteding van staatsgelden cent voor cent met name is voor zorg, onderwijs, veiligheid en basis levensonderhoud.

Francis Renfurm