GFC NIEUWSREDACTIE- Met ingang van vandaag zal het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur in Suriname geen studieleningen meer verstrekken uit het Fonds Studiefinanciering Suriname (FSS) aan studenten die in het buitenland een opleiding willen volgen.
Het ministerie laat optekenen dat er prioriteit gegeven zal worden aan studenten die lokaal een opleiding willen doen.
Deze studenten kunnen tot en met 31 oktober een aanvraag indienen bij de Nationale Ontwikkelings Bank (NOB) en wel voor opleidingen die in de maanden oktober en november 2021 aanvangen.
BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Wat te doen bij verstikking? Kind verslikt zich in snoepje en sterft (video)
Na 31 oktober zullen er geen aanvragen meer in ontvangst worden genomen.
Volgens het ministerie zal de volgende indieningsperiode tijdig worden bekendgemaakt.
BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

Jennifer Atmo is hoofdredacteur bij GFC Nieuws en een echte Surinamekenner. Ze schrijft graag over lifestyle en entertainment en is daarnaast voorzitster van KIVC, een organisatie die zich inzet voor maatschappelijke thema’s.
Voor contact: jennifer@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.