GFC NIEUWSREDACTIE- Een helicopterpiloot die ook werkzaam is als politieagent, werd gistermiddag door twee criminelen tijdens de vlucht onder schot gehouden.
Kort na het opstijgen zei het tweetal naar een gevangenis te willen vliegen om een gedetineerde te bevrijden. Het incident vond plaats in de Braziliaanse regio Rio de Janeiro.
De vlieger besloot niet mee te werken aan het verzoek van de kapers en poogde te landen op het terrein van de militaire politie in de stad.
BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Babyshower eindigt in drama nadat vader drie mensen neerschiet
Toen de delinquenten merkten dat het toestel door hun toedoen zou neerstorten, gaven ze op en wisten ze te ontsnappen.
De piloot deelt mede dat ondanks hun gezichtsbedekking, hij de gezichten van het koppel goed heeft kunnen aanschouwen.
BEKIJK MEER GFC BIZAR NIEUWS: KLIK HIER

P. Peterson is redacteur bij GFC Nieuws. Hij schrijft over gezondheid, lifestyle, technologie, misdaad en mondiale kwesties. Zijn scherpe blik en brede interesse geven het platform extra diepgang.
Voor contact: peterson@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.