GFC NIEUWSREDACTIE- Een Taiwanese universiteitsstudent is door de rechter veroordeeld, nadat hij een beetje te dicht bij een vriendinnetje was gekomen dat hij per uur had gehuurd.
De jongen betaalde omgerekend ruim US$ 260 om drie uur lang een vriendin te huren van het bedrijf “Love Acting-Extra”, meldt Oddity Central.
De dienst had zeer specifieke regels waarin stond wat de klant mocht doen met zijn gehuurde vriendin, maar ook wat verboden was. Helaas voor hem werd hij meegesleept en betaalde hij er een hoge prijs voor.
De universiteitsstudent werd door de rechter schuldig bevonden aan dwangmatige onfatsoenlijkheid en veroordeelde hem tot zes maanden gevangenisstraf en beval hem een boete van US$ 6.420 te betalen.
Foto ter illustratie

Jennifer Atmo is hoofdredacteur bij GFC Nieuws en een echte Surinamekenner. Ze schrijft graag over lifestyle en entertainment en is daarnaast voorzitster van KIVC, een organisatie die zich inzet voor maatschappelijke thema’s.
Voor contact: jennifer@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.